Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Pyre

Muazzam büyüklükteki gizemli bir dünyada geçen Pyre, antik karşılaşmalar yoluyla sürgündeki grubunuzu özgürlüğe kavuşturacağınız grup tabanlı bir rol yapma oyunudur. Kimin aradığı görkemi tekrar kazanıp, kimin ölene dek sürgünde kalacağına siz karar verin.
 
Önemli özellikler
 
Bastion ve Transistor'ın Yaratıcılarından Yepyeni Bir DünyaSupergiant'ın şimdiye kadar oluşturduğu en büyük ve en yaratıcı dünyayı keşfedin! Bir yandan Downside isimli gizemli dünyayı keşfederken diğer yandan özgürlüklerini geri kazanmak için bir araya gelmiş çeşitli karakterleri tanıyın.
 
Aksiyon Dolu Üçe Üç Dövüş Sistemi
 
Kazandığınız her zaferin veya yaşadığınız her mağlubiyetin sürgündeki karakterlerinizi aydınlanmaya biraz daha yaklaştırdığı bu dünyada, her biri birbirinden farklı, renkli düşmanlarla zorlayıcı ve sonuçların sorumluluğunu hissettiren karşılaşmalara girin. Her Rite için grubunuzdan üç kişi seçin ve bu karakterleri Talisman ve Mastery'lerle donatın.
 
Kaybetme İmkanı Olmayan Kapsamlı Hikaye
 
Pyre'da ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz. Kazansanız da kaybetseniz de yolculuğunuz devam eder. Supergiant'ın interaktif hikaye anlatımına gösterdiği özen sayesinde hikaye, her oyuncuya bambaşka bir deneyim sunar.
 
Versus Modunda Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun
 
Tek oyunculu hikaye modunun yanı sıra Pyre'da, iki oyuncunun birbiriyle savaşabileceği Versus Modu da bulunuyor. Bu mod ile oyunun hızlı ritimli ritüel karşılaşmalarında arkadaşlarınıza veya bilgisayara meydan okuyabilirsiniz. 20 benzersiz karakter arasından üçlünüzü oluşturun.
 
Zengin Atmosferli Sunum 
 
Pyre, Bastion ve Transistor'ı yaratan ödüllü ekibin yeteneklerini bir kez daha gözler önüne seriyor. Canlı el çizimlerinden, atmosferi yansıtan özel olarak bestelenmiş oyun müziklerine Pyre, her yönüyle sizi kendi fantastik dünyasına çekiyor.
 
Erişimi Kolay, Düzenlenebilir Kontroller 
 
PC için özel olarak oluşturulmuş kontrollerle ister oyun kolunu, ister fare ve klavyeyi kullanarak oynayın. Oyun, hem hikaye hem de Versus Modunda kendinizi kolaylıkla geliştirebileceğiniz bir zorluk seviyesi sunar.

Pyre Supergiant Games Grup tabanlı rol yapma oyunu
HABERLER
Far Cry 5 Need for Speed Payback
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Pyre 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Pyre
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız