Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Deathwatch: Tyranid Invasion

Deathwatch: Tyranid Invasion adlı Warhammer oyunu, Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor ve sıra tabanlı bir oynanışa sahip olacak. Oyunda Deathwatch adında bir Space Marine, ekibini yönetiyoruz ve Tyranid'e karşı savaşıyoruz. Deathwatch: Tyranid Invasion her ne kadar oynanış olarak Warhammer Quest'e benzese debu yeni yapım tamamen üç boyutlu olacak. Yani bakış açısını değiştirip yakınlaştırabileceğiz.

Oyunun tek kişilik modunda 10 bölüm bulunacak ve her bölüm de dört görev yer alacak. Yapımcı ekip Deathwatch: Tyranid Invasion ile oyuncuların hamlelerini yapmadan önce ne düşündükleri oyun tarzını geri getirmeyi amaçlandıklarını belirtiyor.

Yapımda tek kişilik oyun modunun yanında multiplayer modu da yer alacak. Senaryo modunda kullandığınız ekibi multiplayer'da da kullanabileceksiniz. Deathwatch: Tyranid Invasion, iOS için bu yılın yaz mevsiminde çıkışını yapacak.

Deathwatch: Tyranid Invasion Warhammer Rodeo Games ioS Mobil strateji sıra tabanlı apple
VİDEOLAR
HABERLER
Rory McIlroy PGA Tour Car Mechanic Simulator 2015
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Deathwatch: Tyranid Invasion 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Deathwatch: Tyranid Invasion
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız