Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Freestyle Futbol

     Piyasadaki diğer futbol oyunlardan farklı ve çok daha eğlenceli olan oyun, kullanıcılara oynamaya doyamayacakları bir deneyim sunuyor; artık hiç kimse koca bir takımı tek başına yönetmek zorunda kalmayacak. Freestyle Futbol oyunu, 3’e 3 ve 4’e 4 olmak üzere karşılıklı takım oluşturarak oynanılıyor. Diğer oyunlardan bir farkı da çim sahada ve kapalı sahada (futsal) oynanmasına karşılık; takımlarda 3 veya 4 oyuncunun oynayabilmesi.
 
     Futbolun bir takım oyunu olduğunu yeniden hatırlatacak oyun, Nfinity Games tarafından servis ediliyor. Oyuncular 3 ayrı mevki için 3 ayrı futbolcu yaratıp (defans, ortasaha, forvet), bu futbolcularla istedikleri maçta oynatabilecekler. Ana mevkilerin dışında mevkilerde kendi arasında kısa pasçı, uzun pasçı orta saha yada teknik golcü, yırtıcı golcü gibi 3’er bölüme ayrılmakta. Bu şekilde oyundaki mevkiler 3 ana mevki ve 3 yan mevki olmak üzere oyun, 9 farklı şekilde dallanmaktadır. FreestyleFutbolda 3’e 3 kafes futbolu oynayabilmenin yanında 4’e 4 saha futboluda oynanabilmekte. Oyuncular takımlarını, 3 ortasaha, 3 forvet, 2 defans 1 forvet gibi istediğiniz şekilde oluşturabilecekler. Bu da oyunun sıradan bir futbol oyunu olmaktan öte tamamen takımın ihtiyacına göre spesifik rollere bürünen oyuncular ile birlikte oynamanızı gerektiriyor.

Freestyle Futbol F2P PC Spor Futbol Soccer Freetoplay Türkçe
HABERLER
The Assembly Farming Simulator 15
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Freestyle Futbol 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Freestyle Futbol
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız