Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Nether

     Chicago tabanlı Phosphor Games tarafından geliştirilen Nether, her server'da 64 oyuncunun bulunduğu DayZ benzeri yapısıyla dikkat çeken, ama aynı zamanda ondan çoğu noktada büyük farklılıkları olan MMO benzeri yapıya sahip bir hayatta kalma-korku oyunu.
 
    Chicago'nun Batı bölümünde geçen oyunda büyük bir felaketin insan oğlunu yok etmesinden 10 yıl sonraki olaylar konu alınıyor. Bu şehirde çeşitli canavarlarla savaşmanın yanı sıra, çetelere karşı mücadele edip çeşitli işbirlikleri de geliştirebileceğiz.
 
    Oyuncular veya grupların çeşitli binaları ele geçirip temizledikten sonra burayı güvenli bir yere çevirip üs yapabilecekleri ve evdeymişçesine güvende hissedebileceklerini söyleyen yetkililer, geliştirici ekibin DayZ'nin hayranı olduğunu, ama kendi oyunları Nether'da oldukça farklı bir deneyim sunmayı planladıklarını söylüyor.
 

MMO Nether FPS Hayatta Kalma Korku Online Oyun
VİDEOLAR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ (14 / 16) Tümünü Gör »
HABERLER
S.K.I.L.L. Special Force 2 Castle of Illusion Starring Mickey Mouse
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Nether Alkan Adakaner 1 / 10 oy
KÜNYE
Nether
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız