Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Mortal Kombat: Arcade Kollection

 
    2011'de çıkarak seriyi köklerine döndüren yeni Mortal Kombat'tan sonra bundan daha güzel bir haber olamazdı doğrusu. Mortal Kombat tarihinin ilk oyunlarından aldığımız zevki bize tekrar tattırmayı başaran Ed Boon ve ekibi, nostaljik yapımları da unutmuyor ve klasik Mortal Kombat üçlemesini dijital platforma getiriyor.
 
    PSN, PC ve Xbox Live'deki yerini alacak olan Mortal Kombat: Arcade Kollection'da her MK hayranının favorileri Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 ve Ultimate Mortal Kombat 3 bulunacak ve bu oyunlar HD kalitede karşımıza çıkacak.
 
    NetherRealm stüdyosu tarafından yardım alarak Other Ocean tarafından önümüze sunulacak olan bu harika pakette online müsabakalar yapabilecek, liderlik tabelasına adımızı yazdırma imkanına sahip olacak ve Achievements & Trophies açmaya çalışabileceğiz.
 
    Yaz aylarına göz kırpan Mortal Kombat: Arcade Kollection, 9.99 dolar veya 800 MS puanına alıcılarını bekliyor.
 

Mortal Kombat: Arcade Kollection PC PS3 Xbox 360 PSN Xbox Live mortal kombat mortal kombat 2 ultimate mortal kombat 3 dijital satış dövüş
VİDEOLAR
HABERLER
Sniper: Ghost Warrior 2 StarHawk
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Mortal Kombat: Arcade Kollection 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Mortal Kombat: Arcade Kollection
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız