Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Life is Strange: True Colors - Welcome to Haven Springs Fragmanı

 
 
Yayıncı Square Enix ve geliştirici Deck Nine Games, Life is Strange: True Colors için, oyunun geçtiği kasabayı oyuncuları tanıtan “Welcome to Haven Springs” adlı yeni bir fragman yayınladı.
 
Oyun hakkında
 
Yepyeni bir döneme giren ödüllü oyun serisi Life is Strange, yeni bir ana karakter ve heyecan dolu bir gizemle geri dönüyor.
 
Sahip olduğu doğaüstü güçler sayesinde diğer insanların yoğun duygularını farklı renklerde parlayan hareler olarak gören ve onları deneyimleyebilen, hissedebilen ve değiştirebilen Alex Chen, bu "lanetini" uzun zamandır bastırmaktadır.

Ancak erkek kardeşi bir "kazada" ölünce Alex, gücünü kullanarak gerçekleri ve küçük kasabanın sakladığı karanlık sırları ortaya çıkarmak zorunda kalır.
 
Life is Strange: True Colors, 10 Eylül'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden PC ve Stadia için çıkacak.
 
Fragman videosu
 
 

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak Gematsu Life is Strange: True Colors Square Enix Deck Nine Games
Port Royale 4, 10 Eylül'de Yeni Nesil Konsollara Geliyor Tales of Arise – Kisara Fragmanı

İçeriğe ait yorum yok

Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Life is Strange: True Colors ÇOKLU PLATFORM
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız